WIELKANOCNA PROMOCJA! Zabierz drugą osobę, a otrzymacie łącznie 200€ zniżki. Nie zwlekaj, promocja ważna do 24 kwietnia.

Warsztaty Rozwojowe w Toskanii

25 czerwca - 1 lipca 2023

W drodze do siebie, II Edycja

La vita è bella

Po raz kolejny zapraszamy Was do malowniczej Toskanii. Tym razem warsztaty odbędą się w przepięknym gospodarstwie agroturystycznym, które znajduje się zaledwie 10km od morza, niedaleko znanych z wina Bolgheri i Bibbona. Willa, w typowo włoskim, toskańskim stylu  posadowiona jest na wzgórzu, z którego rozpościera się niesamowity widok (dostępny również z pokoi) na całą okolicę, pola uprawne wokół, cyprysy, aż po samo morze. Każdego wieczoru więc, będziemy mogli podziwiać przy kolacji, medytacji, czy pracy warsztatowej przepięknie zachodzące słońce nad morzem. Dodatkowym ogromnym walorem jest to, że właściciele nieruchomości zajmują się od wielu lat rolnictwem biodynamicznym, zdobywając z resztą w tej dziedzinie wiele nagród. Będziemy więc mieli w pełni ekologiczne, przepyszne jedzenie, przygotowane z lokalnych produktów, które wyrosły na farmie za przysłowiowym płotem. Właściciele mają nie tylko owoce i warzywa, ale również mnóstwo różnych ziół, więc wszystkie nasze zmysły będą odpowiednio dopieszczone.

Najlepsza inwestycja w życiu, to inwestycja w siebie

Wierzymy mocno, że najpiękniejszym prezentem, jaki możemy sobie dać w życiu – jesteśmy my sami. Dopiero głębokie poznanie siebie, przyjęcie z akceptacją i ukochanie wszystkiego, co znajdziemy otwiera nas na pełnię naszego potencjału i naszą wewnętrzną moc.

„Podróże na kozetce” to warsztaty dla tych, którzy czują, że żyć to tak naprawdę być w nieustannej drodze. W drodze do odkrywania siebie i budowania ze sobą autentycznej i silnej relacji. W podróży powrotnej do swojego wewnętrznego domu i źródła, również na poziomie duchowym. Nawet jeśli czasem na tej ścieżce upadamy, to warsztat ten pomoże nam rozpoznać ograniczenia i uwolnić zbędny balast, bo stworzony jest tak, żeby maksymalnie wesprzeć naszą powstającą z kolan energię. Będzie opierał się przede wszystkim o pracę procesową, gdzie wszystko, co się dzieje na planie indywidualnym oraz całej grupy będzie wyznaczało kierunek, w którym będziemy podążać.

Podczas naszych warsztatów koncept opracowany jest tak, żeby praktyka jogi (poranna i wieczorna) pomogła nam zintegrować pracę, którą będziemy wykonywali z naszymi emocjami, przekonaniami i głębokimi uwarunkowaniami, które sprawiły, że jesteśmy w miejscu, w którym pragniemy dla siebie więcej. Żyć pełniej, piękniej, z całym swoim potencjałem, z dawaniem sobie prawa do otrzymywania tego, czego potrzebujemy, w kontakcie z owymi potrzebami i z uwolnieniem tych zapisów, które nie są nam już do niczego potrzebne.

Pracy w jakich obszarach możesz się spodziewać?

Kim jestem, co mnie stworzyło, przyjrzenie się uwarunkowaniom rodzinnym, praca z wewnętrznym dzieckiem, przekonania na swój temat, autentyczność.
Jak wchodzę w relację z innymi, jak pokazuje siebie światu, asertywność, komunikacja, rozpoznawanie swoich potrzeb i  wyrażanie ich, dawanie sobie prawa, seksualność.
Co mnie blokuje i od czego chcę się uwolnić, przebaczanie.
Jakiego życia dla siebie pragnę i jak mogę pomóc sobie, aby to osiągnąć, na czym polega świadoma kreacja i manifestacja.

Będziemy stosować różne metody pracy, w tym również z podświadomością oraz z zarządzaniem swoją energią. Wrócisz wyposażona(y) w konkretne techniki i narzędzia, które będzie można na stałe wprowadzić do swojej codziennej rutyny, aby dalej wspierać siebie w tym procesie. Warsztaty odbędą się w kameralnej grupie max. 15 uczestników.

PROGRAM WARSZTATÓW

Kim jesteśmy

IZABELA JUNG psycholog, seksuolog, trener i holistyczny coach kompetencji osobistych

Pracuję z ludźmi od około 20 lat w różnej formie. Przez kilkanaście ostatnich lat prowadziłam terapię indywidualną i dla par, wspierając bardzo kompleksowo swoich klientów w rozwoju ich potencjału. Unikalne w mojej pracy jest bardzo holistyczne postrzeganie człowieka nie tylko w kontekście jego problemów psychologicznych czy seksualnych, ale także rozwoju duchowego, który zaczyna miec coraz większe znaczenie w obecnych czasach. W pracy łączę wiele różnych metod i narzędzi, chętnie pracuję np. z podświadomością, gdyż jestem również certyfikowanym
Hipnoterapeutą.

IGA KOCZOROWSKA instruktorka jogi Hatha, Vinyasa i jogi w ciąży

Jestem instruktorką jogi Hatha, Vinyasa jak i jogi w ciąży, podróżniczką i fotografką. Swoją edukację jogową ukończyłam w szkole Samadhi we Florencji 250 RYT + 100 RYT certyfikowane przez Yoga Alliance. Prowadzę zajęcia jogi bazując się na koncepcie Anukalana, sprawiając że ruch ciała podczas praktyki jest płynny, lekki, elastyczny i w synchronizacji z oddechem. Metoda ta spaja asany z tranzycjami, co powoduje że płyniemy jak woda. Prowadzę holistyczne sesje jogi, w których pracujemy nad ruchem ciała, jak również oddechem i medytacją, by połączyć ze sobą serce, umysł i duszę.

Moje życie toczy się także wokół fotografii i podróży. Uwielbiam pisać, ruszać się, czuć bicie serca.

Więcej informacji o mnie znajdziesz TUTAJ.

Program

Na około 2 tygodnie przed podróżą odbędzie się spotkanie organizacyjne na specjalnie utworzonej w tym celu grupie na Facebooku, gdzie będziemy mogli się poznać oraz omówić kwestie organizacyjne związane np. z wycieczką i transferem. Wszyscy uczestnicy otrzymają też materiały potrzebne do tego, aby powoli zacząć się wprowadzać w proces warsztatowy.

25 czerwca
Przyjazd, zakwaterowanie i zadomowienie się w willi. W zależności od godziny przyjazdu wszystkich uczestników, odbędzie się wieczorna sesja jogi i blok warsztatowy lub tylko blok warsztatowy.
26 czerwca
Poranna sesja jogi | Śniadanie | Blok warsztatowy | Przerwa i posiłek | Blok warsztatowy | Wieczorna sesja jogi | Kolacja
27 czerwca
Poranna sesja jogi | Śniadanie | Blok warsztatowy | Przerwa i posiłek | Blok warsztatowy | Wieczorna sesja jogi | Kolacja
28 czerwca
Wycieczka fakultatywna, podczas której będziemy kontynuować pracę rozwojową. Sesja jogi poranna i/lub wieczorna w plenerze (np. na plaży). Decyzja o wycieczce do ustalenia przez grupę.
29 czerwca
Poranna sesja jogi | Śniadanie | Blok warsztatowy | Przerwa i posiłek | Blok warsztatowy | Wieczorna sesja jogi | Kolacja
30 czerwca
Poranna sesja jogi | Śniadanie | Blok warsztatowy | Przerwa i posiłek | Blok warsztatowy | Wieczorna sesja jogi | Kolacja | Ceremonia zamknięcia wyjazdu
1 lipca
Poranna sesja jogi | Śniadanie | Blok warsztatowy zamykający warsztaty | Wyjazd uczestników pełnych energii, nowych inspiracji i siły, z uśmiechem od ucha do ucha i przyjaźniami na całe życie do swojego odmienionego życia
INWESTYCJA

Lokalizacja

Będziemy mieszkać w sielsko położonej toskańskiej willi otoczonej zapierającą dech w piersiach panoramą, gdzie wzrok gubi się między porośniętymi cyprysami wzgórzami i polami uprawnymi z jednej strony, a morzem wybrzeża Etrusków i wysp archipelagu toskańskiego z drugiej. Do naszej dyspozycji będą przestronne dwu i trzyosobowe pokoje urządzone w typowo toskańskim stylu, każdy z przepięknym widokiem, wspólna przestrzeń do pracy warsztatowej oraz do jogi, a także 25cio metrowy basen. Gospodarstwo ma około hektara ogródków warzywnych, na których uprawiane są karczochy, szparagi, czarną kapustę, pory, czosnek, cebulę, cukinię, bakłażany, bób, groszek, ostrą paprykę, pomidory, sałatki, które wykorzystują dla gości i do  przetworów. A także ogrody zielne, w których uprawiane jest wiele odmian ziół, w tym lawendę, która pokrywa cały pagórek, rozmaryn, tymianek, cząber, szałwię, oregano, majeranek, hyzop i estragon. Farma ma również własne pasieki, a więc i własny miód, a więc lepszego jedzenia, kochani nie znajdziecie!! 🙂

Główną filozofią naszych gospodarzy jest – „Od nasion do talerza”. Sposób podejścia do wszystkich uprawianych roślin i wiedza na ich temat budzi wzruszenie, bo opowiadają o nich z taką pasją i  miłością, jakby opowiadali o własnych dzieciach. Cenią również ponad wszystko zdrowie planety, będziemy więc pracować w miejscu niezwykle czystym energetycznie, co miało dla nas także duże znaczenie podczas poszukiwań idealnej lokalizacji na warsztaty.
Bardzo spodobało nam się również holistyczne podejście właścicieli nie tylko do przyrody, ale i do życia. Cztery elementy w zapachach Morza Śródziemnego – to tak zwana Tradycyjna Medycyna Śródziemnomorska, która od wieków mocno charakteryzowała całą kulturę zachodnią i była praktykowana co najmniej od czasów starożytnej Grecji do nadejścia współczesnej nauki. Opiera się ona na zasadzie czterech żywiołów (ziemia, woda, powietrze,
ogień) i pod wieloma względami przypomina tradycyjną medycynę chińską,
tybetańską i indyjską (czyli ajurwedę). Medycyna ta odnosi się również do gwiazd, życia na ziemi, pór roku, roślin i ludzi poprzez ekspresję żywiołów. Pozwala nie tylko rozpoznać pewne właściwości roślin leczniczych, ale także zidentyfikować pewne cechy i nawyki u ludzi. Jest to system odczytywania i interpretowania przesłań natury. Wody aromatyczne, oleity i malce to główne osiągnięcia Laboratorium Ziołowego, mieszczącego się na terenie farmy, wokół którego rozpościera się iście alchemiczna otoczka i magia. Do wyrobów używa się świeżo zebranych roślin, pełnych siły życiowej, której nauka nie rozpoznaje, ale którą wielu uważa za cenną w świecie zielarskim. Do obróbki, czy jak to nazywają „przemiany” wykorzystywane są bardzo proste maszyny, bądź są wykonywane ręcznie dla lepszej kontroli całego procesu. Na miejscu można kupić różne wyroby, m.in. wspaniałe wody aromatyczne, stosowane ze
względu na swój aromat, ale także jako składniki różnych przepisów kulinarnych – lawendową, cyprysową, szałwiową, czy rozmarynową.

Inwestycja

Cena wyjazdu zawiera:

 • warsztaty rozwojowe w grupie max. 15 osób, prowadzone przez Izabelę Jung
 • sesje jogi prowadzone 2x dziennie przez Igę Koczorowską
 • zakwaterowanie w pokojach dwu lub trzy osobowych
 • całodniowe wyżywienie wegetariańskie (śniadanie, obiad i kolacja) i wodę
 • herbaty i owoce między zajęciami

Cena wyjazdu nie zawiera:

 • przelotu
 • napiwków i wydatków własnych
 • ewentualnych wycieczek (do decyzji grupy)
 • transferu z lotniska
 • ubezpieczenia
 • kawy, napojów, wina

6-dniowe warsztaty z zakwaterowaniem w pokoju 2-3 osobowym

1249

na osobęPrzy zapisie obowiązuje wpłata zaliczki wysokości 300 €,
reszta płatna w dniu rozpoczęcia warsztatów

Zapisy i więcej informacji

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza lub na email psycholog@izabelajung.com by się zapisać bądź zadać nam pytania dotyczące warsztatów.