SESJE

Moje podejście nazwałam „Korepetycjami z Siebie” ponieważ łączy w sobie elementy głębokiego coachingu i mentoringu, z nauczaniem. Jest to dynamiczna praca, wymaga zaangażowania z Twojej strony, zadaję prace domowe, często sugeruję również inne formy pracy nad sobą poza naszymi spotkaniami, żeby ten proces pogłębić i przyspieszyć. Oglądamy i analizujemy Twoje schematy funkcjonowania, rozbrajamy programy, pracujemy nad Twoim rozwojem świadomości, przede wszystkim poprzez rozwój samoświadomości. Korzystamy z całego spektrum mojej wiedzy, aby jak najpełniej i skuteczniej pomóc Ci osiągnąć zamierzone cele, ale niczego nie robię za Ciebie, więc dlatego bardzo ważne jest branie odpowiedzialności za swój proces i bycie gotowym do zmiany.

Korepetycje z Siebie

Jeśli gotowe produkty cyfrowe, które oferuję to dla Ciebie za mało i potrzebujesz, żeby pochylić się nad Twoimi indywidualnymi potrzebami – możemy spotykać się online. Prowadzę sesje 1 na 1 lub 1 na 2, kiedy potrzebujemy popracować we trójkę (z partnerem, rodzicem lub inną osobą).

Poruszamy takie tematy, jakich potrzebujesz, nie oddzielam psychologii od seksuologii, czy też rozwoju duchowego, więc mamy szersze spektrum.

Częstotliwość spotkań
Sesje odbywają się raz w tygodniu, pracujemy online, najchętniej na skype z kamerą.
Czas trwania
Konsultacja trwa 50min
Koszt
Koszt konsultacji zależy od tego czy jest jednorazowa, czy decydujesz się na pakiet – 3 lub 10ciu spotkań
Jedno spotkanie czy dłuższa współpraca
Można zdecydować się po pierwszym razie czy umawiamy się na dłuższą współpracę i wtedy możemy odliczyć cenę pierwszego spotkania od pakietu
Dni i godziny spotkań
Sesje prowadzę w poniedziałki, wtorki i środy w różnych godzinach, zazwyczaj od 10.00 do 17.00

Co mówią o mnie klienci

OPINIE

Umów się na sesję online

Skontaktuj się ze mną za pomocą poniższego formularza lub na email psycholog@izabelajung.com by umówić się na sesję lub zadać mi pytanie.