Warsztaty Rozwojowe

Życie jest podróżą, a podróże są ważną częścią życia. Pozwalają nam odejść od codziennego spojrzenia na siebie i nasze otoczenie i przyjąć zupełnie inną perspektywę. Przewartościować różne sprawy, opuścić swoją strefę komfortu i zanurzyć się w rozwoju. A w sytuacji, kiedy jeszcze nasz rozwój ma szanse uzyskać adekwatne i profesjonalne wsparcie – tworzą się warunki idealne do tego, żeby nie tylko wspaniale spędzić czas w pięknym miejscu, ale również prawdziwie rozpostrzeć skrzydła.

Z takimi właśnie intencjami powstał koncept łączenia podróży w różne piękne miejsca w Europie i na świecie z warsztatami rozwojowymi, jednoczącymi psychologię, seksuologie i duchowość z praktyką jogi. W ten oto sposób tworzy nam się pełnia pracy na poziomie mentalnym, emocjonalnym, duchowym oraz fizycznym, wspierana przez energię przepięknych miejsc na świecie.

Filter

Warsztaty Rozwojowe w Toskanii 25 czerwca – 1 lipca 2023

Najpiękniejszym prezentem, jaki możemy sobie dać w życiu – jesteśmy my same. Dopiero głębokie poznanie siebie otwiera nas na pełnię naszego potencjału i naszą wewnętrzną moc. Ponownie zapraszamy do Toskanii, gdzie w przepięknej willi z ogrodem i basenem będą odbywały się warsztaty i zajęcia z jogi.

Warsztaty Rozwojowe w Portugalii 21-26 październik 2022

Tę kolejną edycję naszych warsztatów zorganizowałyśmy dla Was w wyjątkowym, emanującym niesamowitą energią miejscu - na Wzgórzu Oddechu w rejonie Alentego. Zjednoczmy naszą kobiecą moc, rozwińmy skrzydła, zajrzyjmy w głąb siebie. W ten wyjątkowy astrologiczny czas spotkajmy się razem w magicznym zakątku Portugalii na łonie natury i poczujmy energię transformacji.

Warsztaty Rozwojowe w Portugalii 26 czerwiec – 2 lipiec 2022

Zapraszamy do Portugalii, słonecznej krainy wielkich żeglarzy, która urzeka nieśpiesznym tempem życia, pięknymi niebieskimi azulejos oraz melancholijnym fado. Tematem naszych warsztatów będzie poszukiwanie siebie i swojego miejsca w życiu oraz powrót do swoich głęboko ukrytych pragnień.

Warsztaty Rozwojowe w Toskanii 29 maj – 4 czerwiec 2022

Najpiękniejszym prezentem, jaki możemy sobie dać w życiu – jesteśmy my same. Dopiero głębokie poznanie siebie otwiera nas na pełnię naszego potencjału i naszą wewnętrzną moc. Zaczynamy od Toskanii, gdzie w przepięknej willi z ogrodem i basenem będą odbywały się warsztaty i zajęcia z jogi.