Skontaktowałam się z Izą w bardzo trudnym dla mnie momencie, przed podjęciem życiowej decyzji. Przez pierwsze sesje byłam totalnie
zagubiona. Czułam, że słowa, które wypowiadam nie był moimi odczuciami, tylko opiniami i oczekiwaniami innych. Potrzebowałam zajrzeć w głąb siebie i znaleźć odpowiedź. Iza
profesjonalnie przeprowadziła mnie przez ten proces. Była cierpliwa, ale też stanowcza. Nigdy nie mówiła co mam robić, tylko zadawała pytania. I te pytania zwalały mnie z nóg. Z jednej strony były tak proste, a z drugiej dawały do myślenia i poruszały tematy, które zostały przeze mnie zamiecione pod dywan lata temu.
Dzięki sesjom stałam się bardziej świadoma swoich uczuć i potrzeb, zrozumiałam dlaczego jestem jaka jestem i czego tak naprawdę chcę. Z
pomocą Izy podjęłam decyzję o wywróceniu swojego życia do góry nogami. Iza nie tylko pomogła mi podjąć tę decyzję, ale również
pomagała mi przejść przez proces zmian, które nierzadko były trudne. Z perspektywy czasu to była najlepsza decyzja, dzięki której zbudowałam wewnętrzny i życiowy spokój. I wiem, że bez pomocy Izy
nie byłoby to możliwe. Przepracowałyśmy razem nie tylko ten temat, ale relacje z rodzicami, z dzieckiem, z partnerami, pod kątem seksualnym również. Dzięki uporządkowaniu swojego wnętrza, stałam się też inną osobą na zewnątrz: dla rodziny, przyjaciół, znajomych.
Iza ma ogromną wiedzę i holistyczne podejście, jest profesjonalistką i bardzo pozytywną osobą. Wielkim plusem dla mnie była możliwość prowadzenia spotkań on-line. Był to mój pierwszy kontakt z psychologiem i cieszę się, że trafiłam na Izę. Zdarzało się, że po sesji byłam wymęczona jak po maratonie, a przez kolejne dni mieliłam w głowie poruszane tematy. Nigdy nie byłam tak szczera ze sobą, jak podczas tych spotkań.
Co najbardziej zapamiętałam z sesji? Że wszystko co nam się przydarza jest doświadczeniem, z którego można wyciągnąć pozytywne wnioski.
Iza, dziękuję Ci za te wspólne miesiące, za poczucie wsparcia i bezpieczeństwa. Za pomoc w budowaniu „szczęśliwszej mnie”. Za cierpliwość i obiektywizm. I za Twój uśmiech od ucha do ucha
Kamila
Kostrzyn
Z całego serca możemy polecić Izę. Od pierwszego spotkania czuliśmy że możemy Jej w pełni zaufać i otworzyć się z naszymi problemami. Iza potrafi słuchać i pomogła spojrzeć nam na pewne sprawy w inny sposób ( co nie było czasami łatwe bo oboje jesteśmy raczej uparci! ). Dzięki tym sesjom nauczyliśmy się lepszej komunikacji i słuchania siebie nawzajem przez co nasz związek wszedł na nowy poziom bliskości.
Monika & Maciek
Londyn
Pani Iza jest wspaniałym terapeutą, z ogromnym doświadczeniem, wiedzą i sercem. W ciągu 3 miesięcy wspólnej pracy udało mi się zrozumieć wiele dla mnie kluczowych kwestii. Pani Iza pomogła mi także w integracji doświadczenia po ceremonii ayahuaski, łącząc ze sobą aspekt psychiki i duchowości. Dzięki niesamowitemu ciepłu i autentyczności pani Izy, potrafiłam się otworzyć. Jestem wdzięczna za to, że los połączył nasze ścieżki.
Klara
Warszawa
Od pierwszej chwili czuć to, że Iza jest osobą na właściwym miejscu, pracuje z pasją i sercem i pomimo, że, ma duże doświadczenie to i otwarty umysł.
Moje skojarzenie z naszej współpracy to przede wszystkim akceptacja na najwyższym poziomie. Czułam, że u Izy nie ma takiego tematu, którego nie mogłabym poruszyć. Żaden temat nie był tabu. Doceniam bardzo, że Iza czerpie wiedzę z wielu źródeł, nie tylko głównego, akademickiego nurtu, dzięki temu czułam dogłębne, wielowymiarowe zrozumienie sprawy. Iza miała czasem gotowe asy w rękawie, które ratowały mi życie. Z niecierpliwością czekałam na nasze spotkania, były one dla mnie zawsze rozwijające i pocieszające, przynoszące wiedzę, zrozumienie i nadzieję. Bliskość i ciepło, jakby w czasie spotkania Iza była obok (mimo ze online) dając miejsce na dosłownie wszystko, bez spięć, oceniania i bez szufladkowania- co dla mnie było bardzo ważne. Czułam się zrozumiana i wysłuchana na wielu poziomach, jak nigdy wcześniej przez nikogo. Dostałam też praktyczne narzędzia do pracy ze sobą na co dzień, które zapewne zostaną ze mną na zawsze. Iza otworzyła mi oczy i duszę. Moje życie się poprawiło.
Iza jest świetlistą duszą, która wyjaśniła mi wiele. Świetny motywator i inspiracja. Jestem wdzięczna, że Izę odnalazłam i że dane mi było z nią pracować.
Polecam wszystkim zbłąkanym duszyczkom. DZIĘKUJĘ
Paula
Haga, Holandia
Z Panią Izą pracowałam nad sobą podczas bardzo dramatycznych i przykrych dla mnie wydarzeń. Trudno było mi zdecydować się na pracę z terapeutą, bo nie mogłam się przekonać do tego, żeby obcej osobie opowiadać o moich osobistych problemach. Jednak Pani Iza zdobyła moje zaufanie, przy każdym spotkaniu otwierając kolejne drzwi do mojego wnętrza. Razem też dotarłyśmy do tego, jakie cele chciałabym osiągnąć, a następnie przystąpiłyśmy do ich realizacji w takim tempie, w jakim czułam się dobrze. Pani Iza zawsze była dla mnie serdeczna i wyrozumiała, pomimo że tematy, które poruszałyśmy były niekiedy bardzo bolesne i wstydliwe. Niczym przyjaciółce mogłam jej opowiadać tak o rzeczach istotnych, jak i błahych. Dużo czasu zostało poświęcone na budowaniu relacji terapeuta-pacjent, co uważam za pozytyw. Terapia zakończona, a ja kontynuuję drogę ku samoakceptacji i ku polepszeniu mojego życia, mając nadzieję, że to, co przekazała mi Pani Iza i co zasiała mi w głowie, zostanie ze mną na kolejne długie lata.
Katarzyna
Berlin
Byłam przygotowana na długie lata współpracy gdy zaczynałam terapię z panią Iza. Po roku w moim związku problemy zostały rozwiązane, założyliśmy rodzinę i jesteśmy szanująca się i kochająca para. Pani Iza jest bardzo konkretnym i doświadczonym psychologiem. Ma ogromną wiedzę i zadaje bardzo trafne pytania. Pracowałam z kilkoma psychologami w moim życiu (przez Internet i osobiście), pani Iza okazała się najbardziej skuteczna. Polecam panią Izę każdemu kto wspomina o pomocy psychologa.
Katarzyna
Londyn
Znalazłem Izę online, szukając sesji, które mogłem robić z domu. Ta forma okazała się dla mnie idealna, pozwalając mi zaoszczędzić czas, koszty i energię. Iza ma tę naturalną zdolność do bycia po prostu dla mnie, nie jako moja przyjaciółka czy mama, ale w zupełnie innej dla mnie relacji – jako moja terapeutka. Podczas naszych sesji udało mi się otworzyć i omówić tematy i obszary, których nigdzie indziej nie mogłem. Po kilku sesjach poczułem, że doszedłem do punktu, do którego chciałem dotrzeć jestem i gotów do wdrożenia wyników w moim codziennym życiu, w tu i teraz.
Idir
Warszawa
Terapię oceniam bardzo dobrze. Przyniosła mi wymierne efekty i czuję, że przez ten czas naprawdę popracowałyśmy wspólnie nad ważnymi punktami. Pani Iza jest terapeutą konkretnym, potrafi słuchać, ale też komunikuje w bardzo jasny sposób.
Weronika
Tokio, Amsterdam
Bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią Izabelę w moim pierwszym kontakcie z profesjonalną pomocą psychologiczną. Wiele razy wytrącała mnie z nawykowego myślenia niejako zmuszając tym, abym spojrzała na problem z innej perspektywy, co było dla mnie bardzo wartościowe. Potrafi też dobrze, obrazowo wytłumaczyć pewne zawiłości. W sytuacjach kryzysowych również potrafi “sprowadzić do pionu” i z jej pomocą człowiek przestaje brnąć w gąszcz wyniszczających stanów.
Renata
Polska
Do Izy trafiłem w sytuacji dla siebie bardzo trudnej… Miałem potężne problemy w związku z moją partnerką. Dodatkowo z perspektywy czasu widzę, że byłem człowiekiem mało świadomym i z problemami wewnętrznymi. Chyba też byłem samotnym w tym wszystkim. Iza otoczyła mnie wtedy profesjonalną opieką. Muszę jednak użyć innego zwrotu. Nazwałbym tę opiekę – opieką ”super profesjonalną”. Dlaczego? Dlatego , że nie każdy profesjonalista w takich sytuacjach wkłada i daje do swojej pracy ”coś” więcej niż profesjonalisty pojęcie wymaga. Chodzi tu o to, że w mojej trudnej sytuacji dostałem pomoc , która mnie zmieniła tak bardzo głęboko wewnątrz , aż tak głęboko że odczuwam dziś super wdzięczność , że spotkałem tę osobę. Uzyskałem pomoc w wielu wymiarach. Nie było to doraźne rozwiązanie problemu tylko zmiana jakości życia na wielu poziomach. Nie każdy specjalista czy profesjonalista ma taką moc..
Wtedy dzięki tej współpracy zażegnałem problemy w swojej relacji ale co najważniejsze to, uruchomiły się we mnie pewne procesy. Procesy dzięki , którym rozpoczęła się wtedy właśnie moja droga głębokiego rozwoju osobistego.
Po kilku latach , kiedy niestety napotkałem na kolejny potężny kryzys w swoje relacji, ponownie zwróciłem się do Izy. Ponownie otrzymałem pomoc… Niestety mój związek nie był do odratowania ale dzięki rozwojowi , w sposób dojrzały rozstałem się ze swoją partnerką , z którą do dziś mam świetny kontakt. Moja była partnerka jest szczęśliwą mamą i żoną, a ja również uważam się za człowieka , który idzie w stronę szczęścia. Wyjście z 12-letniej relacji i poprowadzenie wszystkiego co się z tym wiąże tak aby po kilku latach, powiedzieć HAPPY END jest bardzo trudno. Kosztuje to mnóstwo energii i wymaga świadomości… Z perspektywy czasu wiem , że to właśnie dzięki Izie zrobiłem to tak, że mogę być dumny z siebie.
Nie przestałem wtedy pracować z Izą. Kontynuowałem, ponieważ czułem jak bardzo ta praca poprawia moją świadomość i jakość życia. To jest podobnie jak z firmą – dobrze prosperuje ta firma , która kieruje się zasadą ”continial improvments” czyli nieustanną pracą nad ulepszaniem samej siebie , we wszystkich obszarach. Nie czułem się osamotniony w tej pracy, co jest bardzo ważne. To jest właśnie domena nie profesjonalisty (bo on swoją misję wykonuje serwując prawdy i na ogół przyjęte rozwiązania) , to jest domena Super Profesjonalisty. (osobiście uważam , że pojęcie Super Profesjonalisty powinno zaistnieć w życiu 😊 W moim słowniku to pojęcie się pojawia dzięki Izie…
Dzięki Izie poznałem tez siłę niekonwencjonalnych metod pracy nad sobą i zostałem do tej przygody w 100% odpowiednio przygotowany. Kto wie ten wie.. Tutaj myślę , że jak tylko wejdzie do słownika pojęcie Super Profesjonalisty, powinno się od razy pojawić pojęcie Super Mega Profesjonalisty. Bo co powiedzieć w kilku słowach, jak nazwać kogoś, kto o mile wyprzedza Profesjonalistę i Super Profesjonalistę?! Przecież Super Profesjonalista daje serce więcej niż teorie ale nie daje możliwości zobaczenia i liźnięcia tak szerokiego SPECTRUM….
Ajahuasca, oddychanie holotropowe, hipnoza nie są mi obce dzięki Izie 😊
.Poznałem też w związku z tym wszystkim fantastycznych i bogatych wewnętrznie ludzi. Ludzi, o których myślę i których czuję na co dzień. To nie skarb spod Wrocławia pełen złota w pociągu. To skarb mile ponadto…
Dziś ciągle jestem wierny filozofii nieustannej pracy nad sobą , dodatkowo jestem innym człowiekiem. Żyję na zupełnie innym poziomie i mimo problemów codziennych z optymizmem patrzę w przyszłość. Czuję się silniejszy, bogatszy wewnętrznie, myślę , że jestem na najlepszej drodze do tego żeby w przyszłości , spojrzeć wstecz uśmiechnąć się do siebie i poklepać po ramieniu z dumą. Do tego w każdym razie, dzięki Izie dążę w sposób o wiele bardziej dojrzały i świadomy aniżeliby miało to miejsce bez tego spotkania. (delikatnie rzecz ujmując)
Dodam jeszcze , że dzięki tej współpracy zyskałem wiedzę i umiejętności , które nauczyły mnie lepiej pracować z ludźmi. Na co dzień zarządzam około 100 osobową firmą i jakość mojej pracy podniosła się o kilka poziomów. Chyba w każdym obszarze.
Innymi słowy i po krótce pisząc – w mojej sytuacji było tak , jak bym zaprowadził powiedzmy uszkodzoną fajną Skodę Oktawię 2014r do mechanika , a kiedy poszedłem po odbiór dostałem Audi A6 2018 z super dobrym wyposażeniem. Ale dodatkowo co ważne… zyskałem świadomość , że w życiu można śmiało celować w Aston Martina z datą produkcji z roku bieżącego i w najlepszej z wyobrażonych możliwych opcji. Tylko właśnie trzeba wybrać ten właściwy warsztat…
Marcin
Włocławek
Odbyłam z Izą 10 sesji przez Skype i z radością muszę przyznać, że była to jedna z lepszych inwestycji w mój samorozwój, a zarazem jeden z najlepszych prezentów, jakie mogłam sobie zrobić. Intensywna praca z Ajałaską otworzyła we mnie wiele procesów, w których trudno było mi samej nawigować. Iza stworzyła natomiast przestrzeń, w której mogłam bezpiecznie zajrzeć do swojego wnętrza, rozliczyć się z przeszłością, spojrzeć na samą siebie z innej perspektywy, łagodnie objąć swoje rany. Podczas sesji, Iza jedynie asekurowała mnie swoją obecnością i uwagą, zachęcała do odnalezienia samodzielnie odpowiedzi trafnymi pytaniami, bez osądzania, bez zbędnych sugestii, bez uciążliwego tłumaczenia. Czułam się bezpiecznie, będąc jednocześnie wielokrotnie poza strefą własnego komfortu. Sesje z Izą były intensywnym okresem wglądu w siebie, porządkowania doświadczeń ajałaskowych, mierzenia się z bardzo trudną przeszłością i nakreślania własnej mapy psychicznej. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w odnalezieniu łączności z samą sobą, odkrywaniu przyjemności z rozglądania się po własnym wnętrzu, nauczenia się cierpliwego, pełnego miłości i wyrozumiałości podejścia do samej siebie. Jest to dar, którego już nikt mi nie odbierze, a Iza jest osobą, która była u mojego boku, gdy odkryłam go w swoim wnętrzu.
Skok kwantowy w samorozwoju – polecam z całego serca.
Agata
Tuusula, Islandia
Nigdy nie myślałam, że będę jedną z tych osób które korzystają z rad psychologa. Jednak czasami człowiek znajduje się w takiej sytuacji, gdzie porady przyjaciółek i mamy już nie wystarczają. Praca i życie w kraju w którym się nie wychowało, porozumiewanie się na co dzień w innym języku niż ojczysty, związek z zagranicznym partnerem, który ma dzieci z poprzedniego związku, osiedlenie się w zupełnie innym klimacie to własnie przykłady takich sytuacji. Mnie akurat spotkało to wszystko naraz, ale dzięki Pani Izie i naszym rozmowom spróbowałam się odnaleźć w tych nowych rolach życiowych, zrozumieć mechanizmy które nimi kierują, a pewne rzeczy po prostu zaakceptować. Pani Iza nauczyła mnie też jak walczyć o siebie, o swoje przekonania, by cieszyć się tym nowym życiem, ale pozostać sobą. Często też przy tym wszystkim człowiek sięga głębiej, do swojego dzieciństwa, i rozwiązuje problemy które dawno nas trapiły. Nie żałuję że się zdecydowałam, niezmiernie się cieszę że to była Pani Iza, bo na nasze spotkania zawsze czekałam z niecierpliwością i z żalem się rozłączałam na koniec.
Dziś już nie korzystam z rad psychologa i cieszę się swoim życiem,ale wiem że jeśli kolejny raz znajdę się “na zakręcie” to nie będę marnować czasu, tylko skontaktuję się z profesjonalistą.
Jola
Tromsø, Norwegia
Niesamowicie pomocna Pani psycholog. Może nie zawsze słyszałam to co chciałam, ale koniec końców zrozumiałam, że musiałam zmienić spojrzenie na pewne sprawy i moje podejście do swojego życia. Raz jeszcze dziękuję!
Edyta
Berlin
Pani Iza to przede wszystkim wspaniała kobieta która potrafi słuchać. Bardzo serdeczna, zaangażowana i wnikliwa, ma w sobie dużo zrozumienia dla problemów innych ludzi. Jej praca jest jej pasją.
Izabela
Wrocław
Chciałabym serdecznie wszystkim polecić Panią psycholog Izabelę Jung. Trafiłam do niej dzięki mojej mamie, która znalazła ją dla mnie przez Internet. Pani Izabela jest w 100% profesjonalna w tym co robi i jest osobą godną zaufania. Współpraca z Panią Izabelą sprawiły, że moje spojrzenie na pewne sprawy zmieniło się. Nasza terapia przyniosła duże efekty i pomogła mi przejść przez trudny okres w moim życiu. Podczas naszych rozmów można było odczuć duże zaangażowane ze strony Pani Izabeli, jestem jej wdzięczna za to, że nasze rozmowy były swobodne i na luzie. Cieszę się, że trafiłam właśnie do niej.
Elwira
Bergen, Norwegia
Z panią Izą pracowałam prawie rok. Bardzo odpowiadało mi to, że nie musiałam wychodzić z domu, a terapię miałam na wyciągnięcie ręki w komfortowych warunkach własnego pokoju. Czułam się wtedy bezpiecznie i nie musiałam tracić dodatkowego czasu na dojazdy do gabinetu. Pani Iza jest psychologiem, który mówi bez ogródek i od razu przechodzi do sedna. Podobała mi się jej dyspozycyjność, punktualność, zwięzłość i zrozumienie. Poleciła mi także kilka dodatkowych lektur, które wiele mi dały, a terapia dobiegła końca, gdy poczułam, że wreszcie stanęłam na nogi. Fajne było też to, że mogłam porozmawiać z nią na praktycznie każdy temat, a jej profesjonalne, ale też i ciepłe zdjęcie zachęcało do bliższego kontaktu.
Jolanta
Praga
Moja współpraca z Panią Izą trwała około roku. Co tydzień rozmawiałyśmy przez skype. Moje życie toczy się szybko oraz intensywnie i dopiero niedawno zdałam sobie sprawę, że zapomniałam o sobie samej zupełnie. Pani Iza pomogła mi odnaleźć siebie, wrócić do przeszłości, zrozumieć moje uczucia, stres, braki w relacjach oraz pozamykać pewne sprawy. Cała współpraca przebiegała w miłej, przyjaznej atmosferze, nie czułam tego, że mam wizytę u specjalisty tylko rozmawiałyśmy jak przyjaciółki przy kawie co sprawiło, że czułam się komfortowo i mogłam całkowicie skupić się na swoich emocjach. Nie spotykamy się już, ale dzięki temu, że nauczyłam się wierzyć w siebie, wszystko układa się lepiej, jestem asertywna i wiem czego chcę. Dziękuję i polecam Panią Izę w 100%.
Agnieszka
Edynburg, Szkocja
Podczas mojej terapii bardzo podobało mi się, że gdy pojawiał się jakiś problem, Iza zawsze potrafiła zasugerować pomocną metodę czy technikę, książkę, czy inne źródło… Nie tylko pomagało mi to przetrwać trudniejsze chwile, ale też wzbudzało poczucie kontroli nad procesem zdrowienia i optymizm co do jego ostatecznego efektu. Pół roku regularnych spotkań przebiegło względnie gładko i przyjemnie, jak na bolesną naturę problemów, z którymi przyszło mi się zmagać. Iza od początku okazała mi ciepło i życzliwość. Miała subtelne podejście i umiała pokazać mi bardziej produktywną perspektywę na wydarzenia w moim życiu bez przymusu i dogmatyzmu. Dlatego ufałem jej nawet kiedy w mojej głowie zaczynały pojawiać się wątpliwości. Uważam się raczej za wdzięcznego pacjenta. Miałem dużo motywacji, żeby zmienić moje życie, wcześniejsze doświadczenia z psychoterapią usprawniły cały proces, a lata wytężonej introspekcji pozwoliły mi całkiem nieźle poznać siebie. Ale nie poradziłbym sobie bez kogoś, kto spojrzałby na mnie z zewnątrz, kto wiedziałby, nad którymi relacjami i emocjami warto się pochylić, które wziąć pod lupę. Kogoś, kto wiedziałby, kiedy pogłaskać po głowie, a kiedy przykręcić śrubkę, żeby więcej żalu i złości ze mnie wyszło w krytycznych momentach. Iza, jestem Ci wdzięczny za szczere zaangażowanie w mój proces zdrowienia, za wsparcie i odwagę, której mi dodawałaś. Stworzyłaś przyjazną przestrzeń, w której wstydliwie chowane przed innymi i przede mną samym potrzeby i ambicje zaczęły przedostawać się na światło dzienne, pięknie błyszcząc, dodając mi nowej energii. Niczego nie zrobiłaś za mnie. Ale też ja sam sobie nie pomogłem. Przeszliśmy przez to razem. I to jest najfajniejsze…
Grzesiek
Kraków
Serdecznie polecam współpracę z Panią psycholog. Pani Iza dysponuje ogromną wiedzą , co pomaga sprawnie i swobodnie przebrnąć przez doskwierające nam problemy , zarówno dotyczące przeszłości , jak i te napotykane na co dzień.
Ciepło, serdeczność oraz pozytywna aura Pani Izy, sprawiają iż bez problemu nawiązujemy specyficzną więź, pozwalającą jeszcze efektywniej prowadzić terapię.
Anna
Galway, Irlandia
Zgłosiłam się z potrzebą pomocy w naprawieniu związku, w rezultacie naprawiłam swoje życie! Pani Iza ma niespotykaną intuicję, która w połączeniu z doświadczeniem i zaangażowaniem w swoją pracę daje fantastyczne efekty. W przeszłości próbowałam uzyskać pomoc w poukładaniu swojego wnętrza u wielu specjalistów, ale za każdym razem terapia kończyła się na kilku spotkaniach. Z Panią Izą z wielkim optymizmem i entuzjazmem spotykałam się przez wiele miesięcy i szczerze uważam, że dzięki niej udało mi się wyprostować moją życiową drogę i zrozumieć siebie. Z całego serca dziękuję i gorąco polecam!
Kasia
Tromsø, Norwegia
Pani Iza cudowna kobieta, świetny psycholog! Szczerze polecam…
Ula
Leeds, Wielka Brytania
Bardzo się cieszę że trafiłam właśnie na Panią Izę, ponieważ niespodziewanie dostałam więcej niż chciałam. Moim celem było rozwiązanie problemów zdrowotnych, a dokładniej nawracających zapaleń moczowo-płciowych, oraz poprawa życia seksualnego. Udało to się dość szybko, a co najważniejsze trwa dalej! A dodatkowo zupełnie nieoczekiwanie udało mi się lepiej poznać i zrozumieć siebie, swój umysł i ciało, oraz wprowadzić wiele zmian w swoim życiu i prywatnym i zawodowym. Cieszę się również ze zmieniłam moje destrukcyjne sposoby myślenia i otworzyłam się na nowe perspektywy i zmiany. Pani Iza ma bogata wiedze, różnorodne doświadczenie oraz bardzo pozytywne nastawienie i potrafi skłonić do refleksji. Jest również bardzo milą, ciepłą i akceptującą osoba, z która dobrze się rozmawia na różne tematy. Ten rok z Panią Izą dal mi sto razy więcej niż 3 lata wcześniejszej terapii. Zdecydowanie takich psychologów, coachów i seksuologów potrzebujemy w XXI wieku. Dziękuję za pomoc! 🙂
Urszula
Oslo, Norwegia