O MNIE

Jestem psychologiem i seksuologiem klinicznym. Przez 10 lat pracowałam jako trener kompetencji osobistych, prowadząc szkolenia dla wielu firm, instytucji i osób prywatnych, jednak największy wpływ na moje życie zawodowe miało ostatnich kilkanaście lat, w trakcie których pracowałam jako terapeuta. Mimo, że okresowo miałam swój gabinet i przyjmowałam pacjentów osobiście, sesje przede wszystkim odbywały się online. Mam więc kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu terapii online z Polakami mieszkającymi nie tylko w Europie, ale i na całym świecie, sesji zarówno indywidualnych, jak i z parami, na tematy typowo związane z psychologią, jak i seksuologiczne.

Styl pracy

Od początku byłam psychologiem i terapeutą nietypowym.

Zawsze byłam dużo bardziej aktywna niż inni terapeuci i poszukiwałam intensywnie głębi i dotarcia do istoty problemu, ponieważ jeśli rzeczywiście chcemy coś trwale zmienić w swoim życiu – potrzebujemy głębokiej transformacji. Z tego powodu jestem bardzo zainteresowana tematyką duchowości i rozwoju duchowego, ponieważ jest ona idealnym uzupełnieniem pracy z człowiekiem nad wykorzystaniem pełni jego potencjału jako istoty.

Zastosowanie elementów pracy z energią, integracji materiałów znajdujących się np. w naszej podświadomości powoduje, że obszary naszego życia kojarzone z psychologią czy seksualnością dopiero wtedy nabierają innego wymiaru i znaczenia. Jasne jest też, że bardzo wymiernie i sprawnie przekłada się to na efektywność w porządkowaniu wszystkich tematów, z którymi jest nam w życiu trudno.

Uważam, że ścieżka nowoczesnej psychologii zmierza zdecydowanie w kierunku wykorzystania potencjału ukrytego głęboko, ale tym razem tak NAPRAWDE GŁĘBOKO  w nas samych.

I dlatego chciałabym Cię zaprosić w tę najpiękniejszą wyprawę, jaką jest podróż w odkrywaniu samego siebie <3 🙂

O mnie w pigułce

20 lat
doświadczenia pracy z ludźmi w różnej formie
8 pierwszych lat pracy spędziłam w jednej z największych sieciowych agencji reklamowych
gdzie zajmowałam się planowaniem strategii reklamowej w mediach, mam wiec doświadczenie pracy korporacyjnej i menadżerskiej
w międzyczasie skończyłam psychologię
na Uniwersytecie Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie
po odejściu z agencji skończyłam Szkołę Trenerów Biznesu
w warszawskiej Grupie Trop i rozpoczęłam prawie 10cio letnią przygodę pracy jako trener kompetencji osobistych, prowadząc szkolenia i warsztaty dla wielu różnych firm i osób prywatnych
w tym okresie pracowałam również jako wykładowca
w kilku szkołach wyższych, m.in. Warszawskiej Szkole Reklamy czy Wyższej Szkole Bankowej.
w 2006 r. założyłam pierwszą w Polscę poradnię psychologiczną online
gdzie zaczęłam pracować jako psycholog, byłam tez często zapraszana do różnych programów i reportaży jako psycholog oraz pisałam artykuły psychologiczne do prasy i internetu.
zawsze interesowałam się tematem szeroko pojętej duchowości
i jej wpływu na rozwój osobisty i wewnętrzna transformację, co z czasem przybrało na sile i zaowocowało tym, że byłam pierwszym psychologiem w Polsce, który współpracował z ośrodkami zajmującymi się ceremoniami z enteogenami i wspierał uczestników w integracji doświadczeń psychodelicznych.
moje zainteresowanie pracą z podświadomością
zainspirowało mnie także do ukończenia kursów Hipnozy i Hipnoterapii na poziomie Mastera w Instytucie Hipnozy w Warszawie
Na początku 2015 roku (kreska) skończyłam podyplomowo Seksuologię Kliniczną na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie
a w 2019 roku miałam przyjemność i naprawdę wielką radochę być jednym z dwóch seksuologów-ekspertów w pierwszym polskim programie z edukacji seksualnej – Korepetycje z seksu 😉

Wystąpienia w mediach

w mediach izabela jung