Najpiękniejszym prezentem, jaki możemy sobie dać w życiu – jesteśmy my same. Dopiero głębokie poznanie siebie otwiera nas na pełnię naszego potencjału i naszą wewnętrzną moc. Ponownie zapraszamy do Toskanii, gdzie w przepięknej willi z ogrodem i basenem będą odbywały się warsztaty i zajęcia z jogi.

Warsztaty Rozwojowe w Toskanii 25 czerwca – 1 lipca 2023

Tę kolejną edycję naszych warsztatów zorganizowałyśmy dla Was w wyjątkowym, emanującym niesamowitą energią miejscu - na Wzgórzu Oddechu w rejonie Alentego. Zjednoczmy naszą kobiecą moc, rozwińmy skrzydła, zajrzyjmy w głąb siebie. W ten wyjątkowy astrologiczny czas spotkajmy się razem w magicznym zakątku Portugalii na łonie natury i poczujmy energię transformacji.

Warsztaty Rozwojowe w Portugalii 21-26 październik 2022

Zapraszamy do Portugalii, słonecznej krainy wielkich żeglarzy, która urzeka nieśpiesznym tempem życia, pięknymi niebieskimi azulejos oraz melancholijnym fado. Tematem naszych warsztatów będzie poszukiwanie siebie i swojego miejsca w życiu oraz powrót do swoich głęboko ukrytych pragnień.

Warsztaty Rozwojowe w Portugalii 26 czerwiec – 2 lipiec 2022

Najpiękniejszym prezentem, jaki możemy sobie dać w życiu – jesteśmy my same. Dopiero głębokie poznanie siebie otwiera nas na pełnię naszego potencjału i naszą wewnętrzną moc. Zaczynamy od Toskanii, gdzie w przepięknej willi z ogrodem i basenem będą odbywały się warsztaty i zajęcia z jogi.

Warsztaty Rozwojowe w Toskanii 29 maj – 4 czerwiec 2022